• 2024-06-30

Lateralni odjeli za policiju

Пьяный подполковник полиции за рулем устроил аварию, а потом попытался запугать пострадавшего

Sadržaj:

Anonim

Često se od policijskih regruta pitaju, posebno oni koji imaju karijeru u kaznenom pravosuđu i kriminologiji, mogućnost bočnih transfera od agencije do agencije. Odnosno, mogu li policijski službenici, službenici za popravke i drugi ovlašteni službenici lako premjestiti poslove s jednog odjela na drugi, jedne nadležnosti na drugu ili čak iz jedne države u drugu?

Ideja izgleda dovoljno jednostavna; u privatnom sektoru, puno ljudi može pronaći drugi posao u svom odabranom području s drugom tvrtkom ili na novoj lokaciji s relativno lakoćom. Čak i za većinu vladinih poslova, radnici se lako mogu zaposliti u novom gradu, županiji, državi ili ponekad čak i zemlji jednostavno pokazujući da su najbolji kandidati za taj posao.

Prijenos u Sjedinjene Države

Ako razmišljate o prebacivanju iz druge zemlje, dvojno državljanstvo može biti uvjet. U većini slučajeva, od vas će se tražiti da budete državljanin SAD-a za rad u ovjerenoj kaznenopravnoj karijeri, što znači da ćete morati provesti neko vrijeme u SAD-u radeći na nekom drugom poslu i radeći na naturalizaciji prije nego što čak možete imati pravo na dobiti certifikat

Izazovi

Situacija nije tako jednostavna kada je u pitanju provedba zakona i mnoga druga kaznenopravna područja. Razlika je u tome što se, poput liječnika, odvjetnika i drugih reguliranih industrija, policija i karijere smatraju profesijom. Kao i svaka druga profesija, profesionalci moraju biti obučeni i - možda još važnije - certificirani za obavljanje posla.

Certifikacijski zahtjevi za radnike kaznenog pravosuđa često se neznatno razlikuju od države do države, tako da se certifikati za provedbu zakona ili ispravke ne mogu lako prenijeti. Minimalna starost i ostali osnovni zahtjevi mogu biti različiti, tako da samo zato što imate pravo biti certificirani u jednoj državi ne znači da možete dobiti certifikat u drugoj državi.

To također znači da, ako se želite preseliti u novu državu, morat ćete dobiti više obuke i položiti ispit za polaganje ispita za državnog časnika da biste mogli raditi.

Mnogi subjekti koji izdaju certifikate nude programe ekvivalentnosti-obuke, što vam može omogućiti da demonstrirate sposobnosti u područjima visoke odgovornosti odbrambene taktike, vatrenog oružja, prve pomoći i operacija vozila (vožnja), a zatim osporite ispit za certifikaciju državnog službenika. Međutim, neke jurisdikcije ili agencije mogu zahtijevati od vas da ponovno prisustvujete cijeloj policijskoj akademiji.

Prijenosi unutar države

Premještanje na novi odjel je nešto lakše, iako samo zato što ne morate ponovno biti certificirani. Samo zato što ne morate dobiti certifikat, to ne znači da će to biti besprijekoran prijenos. S približno 17.000 agencija za provedbu zakona u Sjedinjenim Državama, svaki odjel ima svoj vlastiti skup pravila i pravila u kojima ćete morati biti obučeni.

Prije nego što uopće možete doći do te točke, možete očekivati ​​da ćete morati proći kroz isti strogi proces zapošljavanja i temeljnih istraživanja koja ste iskusili kad ste prvi put zaposleni. Budući da svaka agencija ima svoje standarde zapošljavanja, neka pitanja iz prošlosti mogu vas spriječiti da ih angažirate u nekom drugom odjelu, čak i ako se vaš trenutni poslodavac njima slaže.

Natrag na početak

Još jedna bitna pažnja kada razmišljate o promjeni odjela je činjenica da ćete češće krenuti od dna. Ako imate neki čin, vjerojatno ćete morati odustati. Isto vrijedi i za radni staž, koji u karijeri kaznenog pravosuđa znači mnogo.

Između ostalog, radni staž se koristi za dodjelu povlastica za smjene, novu opremu i druge pogodnosti. Iako ćete se i dalje smatrati veteranom, ne biste trebali očekivati ​​da ćete dobiti isti tretman kao netko tko već godinama radi za vaš novi odjel.

Donošenje ispravne odluke

Postoje razlozi zbog kojih biste željeli prebaciti svoj kazneni posao u neku drugu državu ili jurisdikciju, kao što su bolja plaća, različiti radni uvjeti ili obiteljska pitanja, da navedemo samo neke. Međutim, to nije nešto što se može uzeti olako. Bez obzira tražite li promjenu pejzaža ili promjenu tempa, pobrinite se da je prijenos na drugi odjel ispravna odluka za vas i vašu obitelj.

Zanimljivi članci

Plaćeni sati u savjetovanju

Konsalting, javna računovodstva i pravne tvrtke koriste naplatne klijentove sate kao ključnu metriku izvedbe, s važnim posljedicama za plaću i promociju.

Opis posla vojnika: MOS 56M pomoćnik kapelana

Pomoćnik kapelana prvenstveno pruža potporu programima i službama bogoslužja u kapelanima i jedinicama ministarstva.

Dvojezična nastava i podučavanje - Posao na radnom mjestu kod kuće

Neki dvojezični nastavni poslovi zahtijevaju potvrdu o učenju, dok drugi zahtijevaju samo dvojezičnost. Ti nastavnički i nastavnički poslovi uključuju oboje.

Biokemičar i biofizičar - Informacije o karijeri

Što radi biokemičar ili biofizičar? Ovdje su informacije o karijeri, uključujući zaradu, obrazovne zahtjeve, izglede za zapošljavanje i radne dužnosti.

Biografija Leslie Scott - Izumitelj Jenge

Leslie Scott uspješno je upravljao poslovanjem igračaka u kojem dominiraju muškarci kako bi lansirao Jengu. Prodala je prava kao što je godišnja prodaja porasla na milijune.

Elena Kagan, četvrta žena na visokom sudu

U srednjoj školi Elena Kagan govorila je o tome da je postala sudac Vrhovnog suda SAD-a i pozirala sliku godišnjaka u sučevom ogrtaču i čekiću.