• 2024-09-28

Opis posla pozivnog centra i zahtjevi agenta

Pozivni centar Hrvatskog Telekoma

Iako ne postoji jedan virtualni pozivni centar opis posla, jer svaka tvrtka ima različite zahtjeve za svoje agente i za svaku vrstu položaja, postoje određene imovine koje pozivni centar podnositelj zahtjeva može dovesti na posao. Sada, postoji nekoliko vrlo osnovne kvalifikacije da gotovo svaki pozivni centar tvrtke će zahtijevati. Značajno, kućni centri za poziv često imaju strože zahtjeve od onih u uredu.

Provjerite imate li ono što je potrebno i shvatite što želite naglasiti u svojoj internetskoj aplikaciji.

Osnovni zahtjevi posla pozivnog centra

Mora biti 18 godina

Home call centar tvrtke neće zaposliti maloljetnike, za najveći dio, iako je nekoliko ured-based one će.

Mora imati diplomu srednje škole

GED je obično prihvatljiv. Neke tvrtke svibanj preferirati fakultet stupanj ili barem neki fakultet obrazovanja.

Iskustvo usluga korisnicima

Virtualni pozivni centri obično žele neko iskustvo u službi za korisnike, ali to može biti u maloprodaji ili ne-telefonskom poslu. Poslovi u uredima mogu zaposliti nekoga tko nema radno iskustvo, ali posao kod kuće rijetko će iskoristiti tu priliku.

Pravno sposoban za rad u zemlji u kojoj živite

Home poziv centri koji najam nezavisnih poduzetnika svibanj ne zahtijevaju ovo. No, poslovi pozivnog centra za zapošljavanje - virtualni i uredski - obično rade.

Dobre vještine govora

To znači dobru gramatiku, vrlo malo naglaska i ugodan način suočavanja s ljudima.

Prođite provjeru kaznene pozadine

Home call centar agenti moraju proći pozadinsku provjeru (koja također može uključivati ​​i kreditnu provjeru). Nekoliko tvrtki traži od kandidata da ih plate, ali većina ih neće.

Dovršite online procjenu procjene

Mnoge tvrtke će kandidate podvrći online test prije nego što mogu podnijeti zahtjev. To mogu biti testovi osobnosti ili vještina ili oboje. To može uključivati ​​test glasa ili uzorak poziva, možda telefonski intervju.

Dodatne vještine potrebne za agente pozivnog centra

To mogu zahtijevati neke tvrtke u pozivnom centru, ili jednostavno mogu biti preferirane. Imajte na umu da što se više sužavaju zahtjevi za posao, to je vjerojatnije da će se isplatiti.

  • Prethodno iskustvo s pozivnim centrom
  • Iskustvo prodaje
  • Računalne vještine kao što su razumijevanje Microsoft Officea, tehnologija e-pošte i chata
  • Obrada teksta na određeni broj riječi u minuti
  • Dvojezične vještine
  • Dobre vještine iz matematike i pisanja
  • Specijalizirane vještine, obuka ili licenciranje (skrb, osiguranje, IT itd.)
  • Znanje ili iskustvo u industriji tvrtke
  • Neki fakultet ili fakultet

Zahtjevi agenta virtualnog pozivnog centra

  • Upoznajte specifične zahtjeve kućnog ureda
  • Kupnja specijalizirane opreme kao što su slušalice
  • Sposobnost puta na određeno mjesto
  • Rezidencija na određenom području (čak i za poslove koji ne zahtijevaju putovanje)

Ako mislite da imate ono što je potrebno za rad kao pozivni centar agent, provjerite ovaj popis radnih mjesta pozivni centar.

Zanimljivi članci

Kako se izračunavaju vladine rente za mirovine?

U većini državnih mirovinskih sustava, plaća zaposlenika i godine radnog staža određuju kolika će biti njihova anuiteta.

Koliko je Klick u vojnim uvjetima?

Klick je vojni izraz koji se koristi za označavanje udaljenosti od jednog kilometra. Podrijetlo fraze potječe od klikova koji se koriste prilikom prebrojavanja udaljenosti.

Kako državni sustavi umirovljenja utvrđuju prihvatljivost

Vladini sustavi umirovljenja imaju pravila o prihvatljivosti koja se temelje na dobi i godinama radnog staža. Evo pregleda uvjeta za odlazak u mirovinu za pravilo 80.

Rad na kućnim pozivnim centrima Plaće

Nisu svi kućni pozivni radovi koriste istu kompenzacijsku strukturu i to čini razliku u prihodima od kuće. Saznajte kako se obračunava plaća.

Kako HR može izbjeći da postane negativan i ciničan

Radite u HR-u i vidite najbolje i najgore u ljudima. Kada radite u HR-u, možete izbjeći negativan stav prema zaposlenicima. Evo pet savjeta.

10 stvari HR Odjeli za zaposlenike

Pomoć u karijeri je blizu! Kao zaposlenik, nemojte zanemariti činjenicu da vaš HR odjel može pomoći vašoj karijeri. Evo 10 načina na koje vam mogu pomoći.