• 2024-06-30

Prva dužnost i buduće zadaće u vojsci

SEXY ŽENE U VOJSCI

Odabire se prva postaja (u osnovnoj ili tehničkoj školi / AIT / A-školi), na temelju vaših želja i potreba službe. Dok će službe uzeti u obzir vaše preferencije, najvažniji odlučujući faktor je gdje vas vojska najviše treba.

Neki mornarički poslovi dopuštaju da se vaš zadatak temelji na vašoj klasi u "A-školi". I naravno, podrazumijeva se da se zadaci temelje na važećim slobodnim radnim mjestima. Ako imate posao spremnika-spremnika, bit ćete dodijeljeni samo bazama koje imaju spremnike za popravak.

Buduća zaduženja

Nakon prvog zadatka, naknadni zadaci se obavljaju malo drugačije. U većini slučajeva imat ćete malo više riječi u budućim zadacima, nego što imate za prvi zadatak. Međutim, postoji nekoliko ograničenja.

Prvi mandat (oni u prvom upisu) koji su upisani u kontinentalnu (CONUS) američku lokaciju, moraju imati 12 mjeseci vremena na stanici prije nego što se mogu preseliti na prekomorsku lokaciju i moraju imati 24 mjeseca na stanici prije dopušteno im je da se presele u drugu kontinentalnu američku lokaciju.

Karijera (oni koji su se ponovno prijavili barem jednom) koji su se prijavili u kontinentalnu SAD moraju imati 24 mjeseca vremena na stanici kako bi se preselili na prekomorsku lokaciju i moraju imati 36 mjeseci vremena na stanici kako bi se preselili na drugo mjesto. kontinentalna američka lokacija.

Duljina vremena provedenog na turneji u inozemstvu ovisi o lokaciji. Na primjer, većina Europe i Japana smatraju se standardnim putovanjima u inozemstvo. Duljina zadatka je 24 mjeseca za samce ili one s uzdržavanim članovima obitelji koji odluče ne donijeti uzdržavane članove obitelji i 36 mjeseci za one koji donose uzdržavane članove obitelji.

Druga vrsta zadatka u inozemstvu, kao i većina zadataka u Koreji, smatra se udaljenom. Na daljnjoj turneji se ne može dovesti obitelj na trošak vlade, a duljina obilaska je 12 mjeseci. S druge strane, oni koji se vraćaju s udaljenog putovanja obično dobivaju prednost u odnosu na one koji se vraćaju iz standardne turneje.

Za standardne prekomorske obilaske, općenito se može povećati njegova ili njezina šansa da se odabere volontiranjem za produženu duljinu putovanja. Ovo je standardna tura, plus 12 mjeseci.

Naravno, jedan može biti prisilno dodijeljen u inozemstvo. Općenito, to se radi na temelju posljednjeg datuma povratka vojnog člana.

Naknadni zadatak

Sljedeći zadatak je zadatak nakon obilaska na daljinu. Oni koji imaju narudžbe za daljinski obilazak mogu se prijaviti za sljedeći zadatak prije nego što odu na daljnju turu.

Kada je dodijeljen 12-mjesečnoj daljinskoj turneji, vojni članovi mogu premjestiti svoje uzdržavane članove tamo gdje žele živjeti u Sjedinjenim Državama, na trošak vlade, dok je član odsutan. Vlada tada mora ponovno platiti za preseljenje uzdržavanih osoba od mjesta gdje žive do novog zadatka kada se član vrati iz udaljenog obilaska. Samci, iako nemaju uzdržavane članove, također mogu koristiti program koji slijedi.

Važno je ne brkati zadatke s raspoređivanjem, što se naravno temelji na mnogim čimbenicima kao što su geopolitičke situacije i potreba za vojnim snagama SAD-a širom svijeta.

Zadaci u teškoćama

Svaka od tih službi također ima procedure za zadatke u teškoćama. To omogućuje vojnom članu da podnese zahtjev za preraspodjelu na određeno područje / bazu, zbog valjane obiteljske teškoće. Definicija teškoća vojske je kada postoje ekstremni obiteljski problemi kao što su bolest, smrt ili izuzetno neobične okolnosti koje su privremene prirode, a posebne okolnosti zahtijevaju prisustvo vojnog člana.

Ako problem nije onaj koji se može riješiti u roku od jedne godine, razmotrit će se iscjedak iz teškoća, a ne zadatak u teškoćama.

Zajednički zadaci supružnika

Kada je jedan vojni član u braku s drugim vojnim članom, obojica moraju podnijeti zahtjev za dodjelu zajedno. To se naziva zadatak zajedničkog supružnika.Vojska će pokušati dodijeliti supružnike zajedno, ali nema jamstava. Stopa uspjeha za zajedničke zadatke supružnika je oko 85 posto.

Zajednički zadaci supružnika očito su mnogo lakše prihvatiti ako su oba supružnika u istoj vojnoj grani.

Dopustiva premještanja

Dopustivo premještanje je ono koje vladi ne košta nikakav novac. Većina dopustivih premještanja je u obliku zamjene, to jest kada jedan vojni član nađe drugog s istim rangom i poslom, koji je trenutno dodijeljen (ili s nalogom) u bazu u koju želi ići.

Oba člana koji pristanu na zamjenu moraju platiti za vlastiti potez. To uključuje pošiljku osobne imovine. Uredi vojnog osoblja obično vode popise vojnih ljudi širom svijeta koji žele zamijeniti. Da biste bili podobni za zamjenu, morate imati gore navedeno vrijeme na stanici. Drugim riječima, prvi kandidat mora imati 24 mjeseca vremena na stanici za zamjenu s nekim na drugoj kontinentalnoj američkoj lokaciji.

Baza preferencija

Prije nego se vojni član ponovno zaposli, može podnijeti zahtjev za preseljenje u bazu po svom izboru. Vojska, naravno, želi da se ta osoba ponovno prijavi, pa pokušavaju prihvatiti takvu bazu zahtjeva za povlaštenim uvjetima. Ako je odobren, član se mora ponovno prijaviti kako bi prihvatio zadatak.

Pravo putovanja

Kada diplomirate u tehničkoj školi, vojska će platiti ovlaštene troškove da odete na sljedeći zadatak ili u luku svog vojnog leta za prekomorske zadaće.

Vojska vam ne plaća za putovanje na dopustu. Oni vam plaćaju za izravno putovanje od vaše stare dužnosti do sljedećeg zadatka. Ako putujete kući na dopust, svi dodatni troškovi su izvan vašeg džepa.

Otprema vozila u privatnom vlasništvu

Ako posjedujete vozilo i dobijete zadatak u inozemstvo, vojska će ili poslati vozilo za vas ili ga pohraniti dok ste odsutni.

Neke lokacije ne dopuštaju otpremu osobnog vozila, dok druge ograničavaju tu privilegiju na određene redove. U tim slučajevima, vojska će za vas pohraniti vozilo besplatno dok ste vi dodijeljeni u inozemstvo.

Vojska će platiti da premjesti vašu osobnu imovinu s vašeg doma u vašu prvu stalnu stanicu, ili, možete iznajmiti kamion, premjestite ga sami. U takvim slučajevima, vojska će vam nadoknaditi dio onoga što bi platila izvođaču da premjesti vozilo.

Zanimljivi članci

Savjeti za izradu videozapisa

Kako stvoriti profesionalni video životopis, savjete za pripremu poliranog i profesionalnog videozapisa, gdje ga možete prenijeti i kako promovirati svoj videozapis.

Savjeti za rješavanje distractions na poslu

Saznajte više o trima najvećim smetnjama na poslu, računalu, drugim radnicima i osobnom životu i kako se možete nositi s tim stvarima.

Savjeti za obeshrabrene tražitelje posla

Evo nekoliko savjeta o tome što učiniti kada imate teško vrijeme pronalaženja posla, uključujući i mjesto za traženje posla i što učiniti da biste dobili posao.

Savjeti za odlučivanje o podnošenju zahtjeva za posao

Ako imate poteškoća s odlučivanjem može li posao biti odgovarajući za vas, pogledajte kvalifikacije i zahtjeve posla kako biste vidjeli odgovara li.

Savjeti za odijevanje za uspjeh u intervjuu za posao

Naučite što nositi na intervjuu, kako se odjenuti kako biste ostavili najbolji dojam, a što nije prikladno odijelo za razgovor.

Kako učinkovito trenirati kao profesionalac za ljudske resurse

Ako želite postati učinkoviti HR ili trenerski menadžer, ovi će vam savjeti pomoći da uspješno ostvarite interakciju s zaposlenicima u odnosima treniranja.