• 2024-07-02

Informacije o poslu agenta za zrakoplovstvo

Ekskluzivno zastupanje kod prodaje nekretnina / RealHouse.rs Vlog #3

Sadržaj:

Anonim

Sjedinjene Države svakodnevno se suočavaju s prijetnjama kriminalaca, uključujući kriminalce koji pokušavaju ući i krijumčati ljude, robu, oružje i drogu u zemlju. Mnogi od njih pokušavaju se ušuljati kroz zemlju, zrak i more. Američki carinski službenici i agenti za zaštitu zrakoplovstva rade na sprečavanju ilegalne imigracije i krijumčarenja putem zračnog nadzora i provedbe.

Što učiniti CBP Agenti za provedbu zrakoplovstva učiniti?

Carinska i granična zaštita Zrakoplovni agenti su uniformirani policijski službenici koji rade zajedno s pilotima CBP-a, poznatim kao agenti zrakoplovne intervencije, da provode zakone vezane za imigraciju, carine, krijumčarenje i borbu protiv terorizma.

Zrakoplovni agenti služe na zrakoplovu CBP ureda zrakoplovstva i pomorstva kao primarni policijski agent na misijama CBP-a. Oni blisko surađuju s državnim, lokalnim i drugim saveznim partnerima u provedbi zakona kako bi koordinirali napore provedbe i nadzora.

Kao kriminalistički istražitelji, zrakoplovni agenti CBP-a vode kaznene istrage, intervjuiraju i ispituju svjedoke i osumnjičenike te svjedoče u sudnici tijekom suđenja vezanih za njihove slučajeve.

Agenti također provode istraživanja i analize, istražujući trendove za predviđanje budućih kriminalnih aktivnosti povezanih s njihovom misijom da zaustave krijumčarenje robe i ljudi, bore se protiv terorizma i suzbije ilegalne imigracije.

Zastupnici CBP-a za zrakoplovstvo intenzivno putuju i čak služe u inozemstvu kako bi spriječili krijumčarenje iz regija poput Bliskog istoka i zaštitile američke granične interese. Kao što naziv posla sugerira, ovi agenti provode većinu svog vremena u zraku i na zrakoplovu OAM-a. Oni također podliježu preseljenju na temelju potreba Ureda za zračni i pomorski promet.

Koja je plaća za zrakoplovne agente SAD-a?

Ovisno o tome što korak u savezne platiti ljestvica ste podobni da se zaposlili na, početna plaća za CBP zrakoplovne ovrhe agenti je između oko $ 50,00 i $ 81000, s priliku za promicanje na više od $ 90.000 godišnje. Početna osnovna plaća ne uključuje federalne plaće.

Koji su uvjeti da postanete agent carine i zaštite granica SAD-a?

Prije nego što se prijavite za posao kao CBP zrakoplovni izvršitelj, morate biti sigurni da ispunjavate minimalne kvalifikacije.

Prema Carinskoj i graničnoj službi za zrakoplovstvo i pomorstvo, ambiciozni agenti moraju biti mlađi od 37 godina (uz iznimke za vojne veterane i neke druge savezne civilne djelatnike za provedbu zakona), morate biti državljanin SAD-a, živjeli ste u Sjedinjenim Državama najmanje tri godine i posjedujete valjanu vozačku dozvolu izdanu u SAD-u

Obavijesti o radnim mjestima za agente za provedbu zrakoplovstva CBP-a često su interne i otvorene samo za trenutne zaposlenike u carinskoj i graničnoj zaštiti, što znači da imate pravo prijaviti se da ćete prvo morati provoditi vrijeme radeći kao carinski i granični zastupnik.

Nakon što se prijavite, morate biti u mogućnosti proći procjenu fizičke spremnosti prije zaposlenja. Također morate biti u mogućnosti proći temeljitu istragu koja će uključivati ​​poligrafski ispit. Konačno, morate proći medicinski i prije zapošljavanja droga zaslon.

Ako ste uopće zainteresirani za rad kao CBP zrakoplovnog ovršitelja - ili bilo koju drugu karijeru u provedbi zakona - morate se pobrinuti da se izbjegne ponašanje koje bi vas moglo spriječiti da prođete provjeru. To može uključivati ​​prethodna uhićenja, uporabu droga, lošu povijest zapošljavanja i dugove koji kasne.

Jednom zaposleni, trenirat ćete u Saveznom centru za obuku u provedbi zakona u Glyncu, Ga.

Zašto biste trebali razmotriti mogućnost rada kao agenta za zrakoplovstvo u SAD-u?

Ako ste zainteresirani za zrakoplovstvo i uživate u provodu vremena u zraku, a željeli biste kombinirati taj interes s uzbudljivom karijerom u provedbi zakona, radeći kao carinik i agent za zaštitu zrakoplovstva na granici, možda je upravo savršen posao za vas.

Zanimljivi članci

Uzorak medicinske sestre intervju za posao Odgovori o Rude liječnicima

Četiri uzorka odgovora na pitanje intervjua za sestru: "Kako biste se nosili s liječnikom koji vam je bio grub i ponižavajući?"

Intervju medicinskih sestara Pitanja o pritužbama pacijenata

Pregledajte osnovne vještine za medicinske sestre koje se odnose na rješavanje pritužbi i tipična pitanja intervjua o bavljenju teškim pacijentima i njihovim problemima.

Zašto pronalazite nagrađivanje sestara? Pitanje za razgovor

Postoji nekoliko načina na koje možete odgovoriti na pitanje intervjua "Što smatrate najisplativijim kad ste medicinska sestra?" Ovo su neki primjeri.

Sestra intervju pitanja o stresu

Evo nekoliko pitanja i odgovora o intervjuu s medicinskim sestrama. Sve je u rješavanju problema i određivanju prioriteta. Saznajte više.

Sestra praktičar Opis posla: Plaća, vještine, i više

Medicinska sestra pruža osnovnu ili specijalističku zdravstvenu skrb. Saznajte više o radnim dužnostima medicinskih sestara, obrazovnim zahtjevima, vještinama, plaći i izgledima za posao.

Pismo za sestrinsku ostavku i primjeri e-pošte

Ako odustanete od posla za njegu, možda ćete htjeti pregledati ove primjere pisama o ostavkama za njegu s dodatnim savjetom za ostavku.