• 2024-06-30

Pokrovno pismo profesionalnog terapeuta i primjeri nastavka

Терапевты | Неудобные вопросы

Radni terapeuti su vrlo traženi. Zavod za statistiku rada predviđa rast od 24 posto na tim pozicijama između 2016. i 2026. godine. Ali to ne znači da će vam jednostavno obrazovanje i obuka omogućiti visoko plaćeni posao u vašem području.

Da biste srušili posao svojih snova, morate pokazati menadžeru za zapošljavanje ne samo da možete obaviti posao, nego i da ste najbolji mogući kandidat za tu poziciju. Impresivno popratno pismo može pomoći.

Naš primjer propratnog pisma pomoći će vam da naglasite svoje profesionalne vještine, dok istovremeno demonstrirate svoje jedinstvene kvalifikacije za tu ulogu. Ne zaboravite prilagoditi popratno pismo svom iskustvu i prilagoditi ga za svaki posao.

Primjer radnog psihoterapeutskog pisma

Ovo je primjer popratnog pisma za radni terapeut. Preuzmite predložak pisma profesionalnog terapeuta (kompatibilan s Google dokumentima i Wordom Online) ili pogledajte niže za više primjera.

Preuzmite Wordov predložak

Primjer pisma s poslovnim terapeutom (tekstualna verzija)

Audrey Lee

123 Glavna ulica

Anytown, CA 12345

555-555-5555

[email protected]

1. rujna 2018

Benjamin Lau

Direktor, Ljudski resursi

Bolnica St. John's

123 Poslovni Rd.

Poslovni grad, NY 54321

Poštovani gospodine Lau, Pišem da izrazim svoje veliko zanimanje za vaš otvoreni radni terapeut kao što je navedeno na jobs.com. Moje desetogodišnje iskustvo u radu SZ-a s različitim populacijama učinilo bi me dobrim dijelom OT tima u bolnici St. John's.

Radio sam kao radni terapeut posljednjih šest godina i kao asistent za radnu terapiju prije četiri godine. U tim godinama, radio sam sa stotinama gerijatrijskih pacijenata, dizajniranjem i izvođenjem planova liječenja za klijente s frakturama, zamjenama kuka i koljena, CVA-om i amputacijama. Također sam radila s pedijatrijskim pacijentima, pružajući akutnu skrb o OT uslugama za djecu s različitim traumama, operacijama i bolestima. Kroz sva ta iskustva razvio sam ne samo tehničke vještine, već i potrebne meke vještine kao što su strpljenje i jasna komunikacija. Vjerujem da bi mi ta iskustva omogućila uspjeh u radu s raznolikom populacijom bolnice St. John's.

U opisu radnog mjesta navodite da će radni terapeut biti zadužen za nadzor višestrukih OT asistenata, a povremeno i za stažiste.

Kao OT na klinici Brooklyn, bio sam odgovoran za nadzor i procjenu deset OT asistenata. Također planiram i podučavam dvotjedne seminare o različitim aspektima SZ-a za pripravnike. Čak sam prošle godine od stažista dobio nagradu za "Najvrjednijeg mentora". Stoga sam uvjeren u svoje sposobnosti pedagoga i supervizora.

Znam da bi moje dugogodišnje iskustvo rada s različitim populacijama, kao i moje vještine kao supervizora pomoćnika i stažista SZ-a, učinilo me izvrsnim OT-om u bolnici St. John's. Priložio sam svoj životopis i kontaktirat ću vas sljedeći tjedan da vidim možemo li naći vremena za zajednički razgovor. Hvala vam puno na vašem vremenu i razmatranju.

Iskreno, Vaš potpis (tiskano pismo)

Audrey Lee

Primjer profesionalnog terapeuta

Ovo je primjer životopisa za radno mjesto terapeuta. Preuzmite predložak nastavka profesionalnog terapeuta (kompatibilan s Google dokumentima i Wordom Online) ili pogledajte niže za više primjera.

Primjer životopisa profesionalnog terapeuta (tekstualna verzija)

Haley Applicant

123 Main Street • Boulder, CO 12345 • (123) 456-7890 • [email protected]

RADNI TERAPEUT

Projektiranje i izvođenje planova liječenja za različite gerijatrijske pacijente

Poštovani i vrijedni radni terapeut s 10 i više godina iskustva u projektiranju i izvođenju planova liječenja za gerijatrijske bolesnike s frakturama, zamjenama kuka i koljena i drugim traumama.

Ključne vještine uključuju:

  • Procjena i vrednovanje gerijatrijskih bolesnika s različitim dijagnozama
  • Aktivno slušanje i zastupanje pacijenata
  • Pružite kontinuirano obrazovanje pacijentima, članovima obitelji i davateljima skrbi
  • Iskustvo s traumom glave i Alzheimerovom bolešću

PROFESIONALNO ISKUSTVO

TERAPIJSKI SURADNICI, Boulder, Colo.

RADNI TERAPEUT (Veljača 2013 - danas)

Osmislite i provedite planove liječenja za gerijatrijske bolesnike s prijelomima, zamjenama kuka i koljena, CVA-om, amputacijama i drugim traumama, operacijama i bolestima. Pružiti kontinuiranu edukaciju pacijentima, članovima obitelji i njegovateljima putem jasnih usmenih i pisanih komunikacija.

Značajna postignuća:

  • Školovao se, nadgledao i ocjenjivao više studenata i nastavnika.
  • Procjenjivao je i procjenjivao sve gerijatrijske bolesnike s različitim dijagnozama, uključujući Alzheimerovu bolest.

INSTITUT XYZ, Boulder, Colo.

POMOĆNIK ZA RAD TERAPIJE ZA RAD (Lipanj 2008. - veljača 2013.)

Pomogao je u procjeni i razvoju planova liječenja za sve gerijatrijske pacijente u institutu.

  • Ko-je napisao, dizajnirao i objavio letke za pomoć pacijentima i članovima obitelji.
  • Redovito su se sastajali s radnim terapeutima i obiteljima kako bi razvili planove fizikalne terapije.

OBRAZOVANJE I POJMOVI

UNIVERZITET ABC, Boulder, Colo.

Diplomirani magistar znanosti (GPA: 4.0; Major: Biology; Diplomirao Magna Cum Laude), svibanj 2007

certifikati

Licenca za radnu terapiju, Kolorado Magistar znanosti, ABC Sveučilište, svibanj 2008

Srodne vještine

Tečno govore engleski i španjolski • Fizički jaki • Posjeduju snažne interpersonalne vještine

Vještine profesionalnog terapeuta koje treba spomenuti

Jedan od najvećih izazova u pisanju propratnih pisama je pamćenje svih vaših vještina i kvalifikacija. Tijekom vremena, radnici skupljaju toliko sposobnosti i dostignuća da je lako zaboraviti koji od njih će imati najveći utjecaj na zapošljavanje menadžera.

Popis vještina može pomoći. Ovaj popis vještina profesionalnog terapeuta za biografije, propratna pisma, molbe za posao i intervjui će vam potaknuti pamćenje i dati vam mjesto za početak kada se prijavljujete za radna terapija.

A - C

  • Aktivno slušanje
  • savjetovanje
  • Analitički
  • Sastavljanje i održavanje opreme
  • Procijenite potrebe pacijenata
  • Procjena stanja klijenata
  • procjena
  • Planiranje skrbi
  • brižan
  • kolaboracija
  • Sveobuhvatni planovi liječenja
  • Savjetovanje s članovima tima za rehabilitaciju
  • CPR
  • Kreativnost
  • Kritičko razmišljanje
  • Služba za korisnike

D - H

  • Svakodnevno učenje životnih vještina
  • Odlučivanje
  • delegiranje
  • Otkrivanje ranih upozoravajućih znakova medicinskih komplikacija
  • Izraditi planove liječenja
  • Dijagnostički
  • Planovi skrbi o dokumentima
  • Planovi obrade dokumenata
  • Napredak dokumenta
  • Dokumentacija
  • Dokumentiranje ishoda liječenja
  • Suosjecanje
  • Sudjelovanje u profesionalnom razvoju
  • Uspostavljanje izvještaja s klijentima
  • Procijenite njegu
  • Objašnjavajući vježbe
  • savitljivost
  • Rukovanje povjerljivim informacijama

I - O

  • Provesti planove liječenja
  • Pouka
  • interpersonalna
  • Tumačenje medicinskih zapisa
  • Vodeći sastanci
  • Podizanje značajne težine
  • Održavanje sigurne radne okoline
  • Ručni Spretnost
  • Osoblje za mentorstvo
  • Izmijenite njegu
  • Izmjena opreme
  • Izmjena intervencija kako bi se prilagodili uvjetima promjene
  • multitasking
  • zapažanje
  • Procjene radne terapije
  • Intervencija profesionalne terapije
  • Usluge profesionalne terapije
  • Naručivanje opreme i potrošnog materijala
  • Organizacijski

P - W

  • Strpljenje
  • Briga o pacijentima
  • Procjene bolesnika
  • Priprema izvješća o naplati
  • Rješavanje problema
  • Promicanje programa i usluga
  • Pouzdanost
  • Preostala mira s uznemirenim klijentima
  • Nadzor
  • Inicijativa za preuzimanje
  • Timski rad
  • Upravljanje vremenom
  • Osoblje za obuku
  • glagolski
  • Oštrina vida
  • Raditi samostalno
  • Pisanje

Kako poslati životopis i dopis putem e-pošte

U današnje vrijeme veća je vjerojatnost da ćete poslati popratno pismo i nastaviti putem e-pošte. U tom slučaju, osnovna poruka Vašeg popratnog pisma ostaje ista, ali trebate imati na umu nekoliko smjernica za oblikovanje, uključujući:

  • Navedite svoje ime i naziv posla u retku predmeta poruke e-pošte, npr., "Predmet: Položaj radnog terapeuta - Vaše ime"
  • Uključite svoje podatke za kontakt u svoj potpis e-pošte i nemojte navesti podatke o kontaktu poslodavca.
  • Slijedite upute u popisu poslova. Ako oglas navodi da biste trebali poslati svoje životopise i popratno pismo kao određenu vrstu datoteke - na primjer, kao PDF - provjerite jeste li to učinili. Isto vrijedi i za slanje dokumenata putem privitka ili izrezivanje i lijepljenje u tijelo e-pošte.
  • Dvaput provjerite svoju poruku za pravopis i gramatiku. Razmislite o tome da zamolite prijatelja s orlom da djeluje i kao lektor.
  • Pošaljite poruku za testiranje prije slanja konačnog dokumenta upravitelju zapošljavanja. Možda ćete biti iznenađeni pogreškama oblikovanja koje otkrijete u testu. Zapamtite, želite da se vaša poruka ističe, a ne vaše oblikovanje. Neparan prelom retka mogao bi odvratiti pažnju upravitelja zapošljavanja od vaših kvalifikacija ili ga navesti kao da niste dovoljno pozorni na pojedinosti.

Zanimljivi članci

Plaćeni sati u savjetovanju

Konsalting, javna računovodstva i pravne tvrtke koriste naplatne klijentove sate kao ključnu metriku izvedbe, s važnim posljedicama za plaću i promociju.

Opis posla vojnika: MOS 56M pomoćnik kapelana

Pomoćnik kapelana prvenstveno pruža potporu programima i službama bogoslužja u kapelanima i jedinicama ministarstva.

Dvojezična nastava i podučavanje - Posao na radnom mjestu kod kuće

Neki dvojezični nastavni poslovi zahtijevaju potvrdu o učenju, dok drugi zahtijevaju samo dvojezičnost. Ti nastavnički i nastavnički poslovi uključuju oboje.

Biokemičar i biofizičar - Informacije o karijeri

Što radi biokemičar ili biofizičar? Ovdje su informacije o karijeri, uključujući zaradu, obrazovne zahtjeve, izglede za zapošljavanje i radne dužnosti.

Biografija Leslie Scott - Izumitelj Jenge

Leslie Scott uspješno je upravljao poslovanjem igračaka u kojem dominiraju muškarci kako bi lansirao Jengu. Prodala je prava kao što je godišnja prodaja porasla na milijune.

Elena Kagan, četvrta žena na visokom sudu

U srednjoj školi Elena Kagan govorila je o tome da je postala sudac Vrhovnog suda SAD-a i pozirala sliku godišnjaka u sučevom ogrtaču i čekiću.