• 2024-05-17

Ponuda za posao u srednjoj karijeri

Motivaciono pismo - Dobar primer koji će vas izdvojiti od ostalih kandidata

Pismo ponude za posao daje se kandidatu kojeg ste odabrali za radno mjesto. Najčešće, kandidat i organizacija su usmeno pregovarali o uvjetima najma i pismo o ponudi za posao potvrđuju usmene dogovore.

Općenito, kandidat je naveo da će prihvatiti položaj, pod navedenim uvjetima, prije konačne izrade pisma. Međutim, prihvaćanje pozicije smatrate uvjetnim, sve dok se ne potpiše pismo ponude i sporazum o povjerljivosti, ako ga koristite.

Uzorak posla ponuditi pismo za srednji karijeri kandidata

Sljedeće pismo ponude za posao koristi standardne kategorije koje pokrivaju većinu pozicija na polovici karijere, uključujući upravitelja, inženjera, računovođu osoblja, kontrolora, mrežnog administratora, nadzornika i HR-a.

Dok se profesionalac na sredini karijere trudi pregovarati o više radnih uvjeta od profesionalaca u ranoj karijeri, pregovori uglavnom malo sliče na pregovore s izvršnim (direktorom, potpredsjednikom, izvršnim direktorom, financijskim direktorom). Izvršni ugovori često su mnogo dugotrajniji jer dogovoreni sporazumi mogu pokrivati ​​sve, od naknade, troškova selidbe i potpisivanja bonusa na milijune dolara u otpremninama.

Stručnjak za srednju karijeru često će pregovarati za dodatnu osnovnu plaću od 5 do 10 tisuća dolara; tri tjedna odmora; djelomične ili potpune troškove preseljenja; pravo na bonus; iznos raspoloživog povrata školarine; i kasniji početni datum za omogućavanje slobodnih dana između poslova.

Posavjetujte se sa svojim odvjetnikom za zapošljavanje o bilo kojoj složenijoj ili opsežnijoj ponudi za posao:

Datum

Ime

Adresa

Grad, država, Zip

Poštovani __________________________________:

Zadovoljstvo mi je proširiti vam sljedeću ponudu zaposlenja u ime (ime tvrtke). Ova ponuda ovisi o vašem prolasku obveznog zaslona o drogama, našem prijepisu prijepisa fakulteta i, kao poslodavcu. navedite bilo koje druge nepredviđene okolnosti koje biste mogli navesti.

Titula: ________________________________________________________

Odnos izvješćivanja: Položaj će prijaviti (ime i naslov):

Opis posla je priložen.

Osnovna plaća: Bit će plaćeni u dvotjednim obrocima od $ _________, što je ekvivalentno $ _______ na godišnjoj osnovi, i podložno je odbitcima za poreze i druga zadržavanja u skladu sa zakonom ili politikom tvrtke.

Bonus (ili komisija) Potencijal: Učinkovito nakon zadovoljavajućeg završetka prvih 90 dana zaposlenja, a na temelju ciljeva i ciljeva dogovorenih u procesu planiranja razvoja performansi s vašim menadžerom, možda imate pravo na bonus. Plan bonusa za ovu godinu i kasnije, ako takav plan postoji, temeljit će se na formuli koju je tvrtka odredila za tu godinu.

Ugovor bez natjecanja: Naš standardni ugovor o zabrani natjecanja mora biti potpisan prije datuma početka.

Prednosti: Sadašnje, standardno, zdravstveno, životno, invalidsko i zubarsko osiguranje općenito se isporučuje po politici tvrtke. Prihvatljivost za druge pogodnosti, uključujući 401 (k) i naknadu školarine, općenito će se odvijati prema politici tvrtke. Iznos doprinosa za zaposlenike koji se traži od zaposlenika određuje se godišnje.

Odmor i osobno izvanredno vrijeme: Odmor se obračunava u x.xx sati po plaćenom razdoblju, što je jednako dva tjedna na godišnjoj razini. Osobni dani obično se prikupljaju po pravilima tvrtke.

Naknada za školarinu: Stručnjaci za srednju karijeru često pregovaraju o dodatnoj nadoknadi jer nastavljaju posao ili neki drugi stupanj.

Troškovi premještanja: Spell bilo koji se kreće ili druge troškove tranzicije tvrtka će platiti.

Početni datum: _________________________________________________

Troškovi automobila / telefona / putovanja: Normalni i razumni troškovi bit će nadoknađeni mjesečno po politici tvrtke.

Vaše radno mjesto s (naziv tvrtke) je na raspolaganju i svaka strana može prekinuti odnos u bilo koje vrijeme sa ili bez razloga i sa ili bez obavijesti.

Potvrđujete da ovo pismo ponude (zajedno s konačnim oblikom svih dokumenata na koje se odnose, kao što je opis radnog mjesta) predstavlja cjelokupni ugovor između vas i (ime tvrtke) i da nema usmenih ili pisanih sporazuma, obećanja ili izjava koje nisu izričito navedene u ovoj ponudi, jesu ili će biti obvezujući (naziv tvrtke).

Ako se slažete s gore navedenim nacrtom, molimo potpišite ispod. Ova ponuda vrijedi pet radnih dana.

potpisi:

(Za tvrtku: naziv)

Datum

(Ime kandidata)

Datum

Više uzorka ponudi posla slova

  • Rana karijera: Pismo za ponudu radnog mjesta
  • Pismo s ponudom posla za srednju karijeru
  • Izvršni uzorak ponude posla pismo
  • Prodajni predstavnik Primjer pisma ponude za posao
  • Pismo opće ili standardnog uzorka posla

Odricanje:Napominjemo da dostavljene informacije, iako mjerodavne, nisu zajamčene za točnost i zakonitost. Stranicu čita svjetska publika, a zakoni i propisi o zapošljavanju variraju od države do države i zemlje. Molimo vas da potražite pravnu pomoć ili pomoć od državnih, saveznih ili međunarodnih vladinih resursa, kako biste bili sigurni da su vaše pravno tumačenje i odluke točne za vašu lokaciju. Ove informacije služe kao smjernice, ideje i pomoć.

Zanimljivi članci

Kako napisati životopis s predloškom

Nastavi predložak za položaje početne razine. Koristite ovaj predložak nastavka početne razine, s savjetima za pisanje, formatiranjem i pisanjem životopisa.

Što je ulazna razdjelnica (ELS) u vojsci?

Unatoč uobičajenom pogrešnom shvaćanju, odvajanje vojske od ulazne razine (ELS) nije nešto što možete zahtijevati i to je diskrecija zapovjednika.

Admissions Savjetnik Cover Letter i Nastavi Primjeri

Primjeri primjera pisma za mjesto savjetnika za upis, s uzorkom odgovarajućeg životopisa za prijemni posao.

Opis poslova inženjera zaštite okoliša: Plaća, vještine i drugo

Inženjeri zaštite okoliša koriste svoje znanje za rješavanje problema kao što su kontrola zagađenja i problemi s recikliranjem. Saznajte više o njima ovdje.

Popis ekoloških studija / znanosti

Ovdje su vrhunske vještine koje poslodavci traže kada zapošljavaju studije o okolišu / znanosti i što uključiti u biografije, propratna pisma i još mnogo toga.

Kriminologija okoliša

Ekološka kriminologija je proučavanje dinamike koja utječe na kriminal i kriminalna ponašanja koja uključuju kartiranje zločina, identifikaciju obrazaca i još mnogo toga.