• 2024-06-28

Primjer nastavka skrbi za djecu / radnika socijalne skrbi

Prevencija zdravlja, skrb o mladima i ranjivim skupinama - video s održane radionice

Zanima vas karijera koja pomaže drugima? Posao u socijalnoj službi može vam omogućiti da radite s djecom u udomiteljskoj skrbi, pružite pomoć obiteljima kojima su potrebne različite usluge i još mnogo toga.

Bez obzira želite li raditi u socijalnim službama ili raditi s djecom kao odgojiteljica ili dadilja, trebat ćete životopis koji naglašava vašu zrelost i odgovornost, kao i vaše iskustvo rada s djecom.

Savjeti za pisanje životopisa za brigu o djeci / socijalna služba

Pažljivo pročitajte popis poslova. Svaki posao zahtijevat će jedinstveni skup vještina i iskustava. Pročitajte popis poslova i zaokružite sve navedene sposobnosti i sposobnosti koje imate. Zatim u svom životopisu naglasite te ključne riječi.

Razmotrite sažetak rezimea. Sažetak rezimea na vrhu vašeg životopisa pomaže vam da istaknete svoja relevantna iskustva i vještine. U nekoliko rečenica ili oznaka, istaknite kvalitete koje vas čine idealnim kandidatom za taj posao.

Istaknite relevantno obrazovanje. Uključite sve stupnjeve koje ste primili, kao i sve relevantne certifikate (kao što je prva pomoć ili obuka za CPR). Također možete spomenuti bilo koji specifičan rad na predmetu koji se odnosi na ljudske usluge, socijalne usluge ili obrazovanje u djetinjstvu.

Naglasite svoje međuljudske vještine. Poslovi socijalne službe zahtijevaju sposobnost rada s različitim skupinama klijenata, uključujući odrasle i djecu. Ako radite u centru za skrb o djeci, morat ćete raditi zajedno s drugim nastavnicima. Stoga, istaknite svako iskustvo koje surađujete s kolegama ili pružate usluge raznolikom skupu ljudi.

Uključite sva relevantna radna iskustva. Prije pisanja životopisa, razmislite o poslu koji ste imali i koji vam je pomogao razviti vještine i sposobnosti potrebne za taj posao. To može uključivati ​​radna mjesta u vrtiću, radnim mjestima za korisnike, radnim mjestima za čuvanje djece i još mnogo toga. Uključite ih u odjeljak "Radno iskustvo". Ispod svakog posla navedite sve dužnosti i postignuća koja pokazuju vaše relevantne vještine.

Uređivanje, uređivanje, uređivanje. Poslodavci žele kandidate za posao koji obraćaju pozornost na detalje i pokazuju profesionalnost. Stoga provjerite je li vaš životopis uglačan. Pročitajte svoj životopis za pogreške u pisanju, gramatici ili oblikovanju. Zamolite prijatelja ili člana obitelji da pročita i vaš životopis.

Nastavak skrbi o djeci / socijalnih radnika

Ovo je primjer rezimea za djelatnika za brigu o djeci ili socijalne službe. Preuzmite predložak nastavka društvenih usluga / brige o djeci (kompatibilan s Google Dokumentima i Wordom Online) ili pogledajte niže za više primjera.

Preuzmite Wordov predložak

Nastavak skrbi za djecu / radnika u socijalnim službama (samo tekst)

Podnositelj zahtjeva

123 Widgeon Avenue

Madison, WI 12345

(123) 456-7890

[email protected]

CILJ KARIJERE

Dobro zaokruženi stručnjak s više od 10 godina iskustva u razvoju zanimljivih aktivnosti za djecu svih uzrasta u zajednici traži priliku u području socijalnog rada.

OSNOVNE KVALIFIKACIJE

  • Prva pomoć, CPR i AED certifikati
  • Neograničena vozačka dozvola klase IV
  • Certifikacija trećeg stupnja treniranjaTrenerska udruga Wisconsina
  • Industrijska certifikacija prve razine - II.St. John Ambulance
  • Iskustvo rada s mladima u učionici i rekreacijskim uvjetima

PROFESIONALNO ISKUSTVO

MISIJSKA UDRUGA ZA ŽIVOT U ZAJEDNICI, Madison, Wis.

Koordinator rekreacije, Rujan 2001. – danas

Odgovoran je za sve aspekte rekreacijskog programa unutar udruge, uključujući provedbu programa, raspoređivanje aktivnosti, koordinaciju sudionika, prijevoz i nadzor sudionika i aktivnosti, te rad na mjesečnom proračunu.

• Uspješno prikupljanje sredstava, organiziranje i provedba novog kampa za djecu od 5 do 10 godina. Kamp je nastavio s radom pet godina, s 58-postotnim povećanjem sudjelovanja.

Koledž zajednice Madison, Madison, Wis.

Asistent, Kolovoz 2013. – danas

Kritikovali i uputili savjetovanje uz pomoć Carkhuffove metode. Procesirani ispiti i ocjenjivani studenti na završnim savjetovanjima.

• Dobio nagradu “Izvanredna asistentica u nastavi”.

OBRAZOVANJE

Bachelor of Science u ponašanju znanosti (2001)

  • Sveučilište Wisconsin, Madison, Wis.

Više primjera nastavka

Pregledajte profesionalnije pisane primjere životopisa za poslove, stažiranje, nastupe, volontiranje i druga radna mjesta.

Zanimljivi članci

Opis posla kemičara: Plaća, vještine i drugo

Kemičar radi s kemikalijama kako bi pronašao načine za poboljšanje naših života. Pročitajte o dužnostima na poslu, zaradi, obrazovnim zahtjevima i izgledima za posao.

Pregled karijere: glavni sudski službenik

Glavni sudski službenici, također poznati kao glavni zamjenici činovnika, glavni zamjenici ili glavni službenici, najviši su činovnici sudskog sustava.

Zainteresirani za posao u skrbi za djecu / mlade, upravljanje programom poslije škole ili socijalni rad? Koristite ovaj primjer nastavka kao predložak.

Koji su trenutni zakoni i propisi o dječjem radu?

Zakoni o dječjem radu uključuju ograničenja koja se temelje na dobi, izuzimanju radnih mjesta, minimalnoj plaći za mlade, zahtjevima za radni papir i više propisa o radu djece.

Zaposleni u vojsci: 94F Popravak računala / detektora

Vojna vojna strukovna specijalnost (MOS) 94F, serviser računala / detektora, radi ono što radno mjesto sugerira: popraviti ključnu vojnu opremu.

Služba za zaštitu dječje zaštite karijere

Službenici koji se bave zaštitom djece posvetili su svoju karijeru zaštiti djece koja su zlostavljana i zanemarena.