• 2024-09-28

Kako postati morski padobranski klizač

Težak poziv profesionalnog ronioca

Naprave za padobranstvo morskih korpusa odgovorne su za održavanje opreme povezane s operacijama u zraku. Ali to je samo početak njihovih dužnosti.

Naprave za padobranstvo, također poznate kao specijalisti za zračnu i zračnu isporuku, prolaze široki spektar obuke za obavljanje padobranskih operacija osoblja, opreme i opreme. Oni su također obučeni za operacije oporavka opreme koristeći razne priveznice i opremu za osiguranje opreme.

Službena oznaka posla je Maric Corps Parachute Riggers (MOS 0451).

Vrsta MOS-a: PMOS

Raspon ranga: Glavni zapovjednik u privatnom

Opis posla

Specijalisti za zračni i zračni transport odgovorni su za održavanje svih sigurnosnih uređaja koji se odnose na operacije u zraku ili zraku. Osim toga, oni pomažu u pripremi zaliha i opreme potrebne za isporuku osoblja i opreme putem padobrana i obavljanje naknadne oporavka opreme tijekom cijele operacije.

Oni su odgovorni za obavljanje prepakiranja padobranom, kao i za provođenje preventivnog i korektivnog održavanja na svim uređajima za odvod zraka.

Oni također pomažu u ocjenjivanju predloženih zona za slijetanje ili padnih zona kako bi se podržalo planiranje i izvođenje operacija u zraku.

Oni mogu obavljati različite nadzorne dužnosti kao potporu misijama u zraku i zraku.

Zahtjevi za posao

Prvih nekoliko zahtjeva su sami po sebi razumljivi:

  • Mora biti državljanin SAD-a.
  • Mora biti volonter.
  • Mora imati pravo na tajno sigurnosno odobrenje.
  • Mora imati GT bod od 100 ili više. GT bod je kompilacija rezultata u vojnim testovima komunikacijskih vještina i sposobnosti rasuđivanja.

Fizički zahtjevi

Zatim postoje testovi kondicije koje mornar mora proći da bi mogao biti skakač padobranom.

Prvo, regrut mora proći test fizičke spremnosti američke vojske.

Test tjelesne spremnosti vojske nije isti kao test fizičke spremnosti mornarice. Morski test zahtijeva pull-up, crunches, i tri milje trčanje. Vojni test zahtijeva mornara u vojnoj školi kako bi dovršio sklekove u trajanju od dvije minute, sjedeći dvije minute, plus dvije milje.

Malo marinaca ne može završiti vojni test, ali ako niste navikli raditi tempirane sklekove, trebate vježbati dvominutni test.

Kraća vožnja samo je pitanje za marince koji se kreću sporijim tempom. Možda će im trebati malo prakse kako bi brže trčali dvije milje.

Ali bilo je marinaca koji nisu uspjeli u segmentu sklekova. Nemojte pretpostavljati da možete raditi dvije minute push-up bez vježbanja.

Kvalifikacije za plivanje

Konačno, morate dokazati da možete dobro plivati. Koliko dobro? Test je dug i težak.

Morate hodati u plitkoj vodi, a zatim prijeći duboku vodu za 40 metara noseći svoju punu opremu i oružje.

Također morate skočiti u duboku vodu s punom opremom i oružjem, putovati 10 metara, ukloniti čopor i plivati ​​još 15 metara vukući svoj čopor i oružje.

Također morate simulirati tehniku ​​napuštanja broda skakanjem u duboku vodu s punom opremom i oružjem, zatim putovati 10 metara, ukloniti čopor i plivati ​​još 15 metara povlačenjem čopora i oružja.

Potom ćete to ponoviti, počevši sa skokom s veće visine (oko 10 do 15 stopa iznad vode) i plivanjem 25 metara.

Zatim, s punom borbenom opremom (ali bez čopora), plivat ćete 50 metara u dubokoj vodi, s oruţjem koje ste prebacili, gurnite njušku dolje.

Također ćete obaviti plivanje s prijateljima za spašavanje pomoću vučne ogrlice za 25 metara s pasivnom žrtvom dok vučete dvije kutije s dva osigurana oružja. (Savjet: Pack smart, jer možete koristiti paket kao uređaj za plutanje za žrtvu.)

Onda je tu i trening

Pod pretpostavkom da ste uspješno prošli sve gore navedeno, dovršit ćete Osnovni tečaj u zraku (BAC) u pješačkoj školi SAD-a u Ft. Benning, Georgia.

Ovo je trodnevni tečaj tijekom kojeg ćete proći vojni fitness test. Također ćete primiti osnovne instrukcije u statičkim skokovima s aviona fiksnog krila.

Posljednji korak je tečaj Parachute Riggers, koji se održava u Ekonomskoj školi američke vojske u Ft. Lee, Virginia.

Iznad informacije dobivene iz MCBUL ​​1200.17e, dijelovi 2 i 3.

Zanimljivi članci

Kako se izračunavaju vladine rente za mirovine?

U većini državnih mirovinskih sustava, plaća zaposlenika i godine radnog staža određuju kolika će biti njihova anuiteta.

Koliko je Klick u vojnim uvjetima?

Klick je vojni izraz koji se koristi za označavanje udaljenosti od jednog kilometra. Podrijetlo fraze potječe od klikova koji se koriste prilikom prebrojavanja udaljenosti.

Kako državni sustavi umirovljenja utvrđuju prihvatljivost

Vladini sustavi umirovljenja imaju pravila o prihvatljivosti koja se temelje na dobi i godinama radnog staža. Evo pregleda uvjeta za odlazak u mirovinu za pravilo 80.

Rad na kućnim pozivnim centrima Plaće

Nisu svi kućni pozivni radovi koriste istu kompenzacijsku strukturu i to čini razliku u prihodima od kuće. Saznajte kako se obračunava plaća.

Kako HR može izbjeći da postane negativan i ciničan

Radite u HR-u i vidite najbolje i najgore u ljudima. Kada radite u HR-u, možete izbjeći negativan stav prema zaposlenicima. Evo pet savjeta.

10 stvari HR Odjeli za zaposlenike

Pomoć u karijeri je blizu! Kao zaposlenik, nemojte zanemariti činjenicu da vaš HR odjel može pomoći vašoj karijeri. Evo 10 načina na koje vam mogu pomoći.