• 2024-07-02

Nastavi primjer s odjeljkom profila

Umna mapa u nastavi Likovne kulture

Ovaj primjer životopisa uključuje odjeljak profila s pregledom vještina koje je pisac kvalificirao za taj posao. Poput popratnog pisma, odjeljak profila treba prilagoditi svakom konkretnom poslu na koji se prijavljujete; budite specifični i uključite kvalifikacije koje imate spomenute u oglasu za posao. Na taj način, osoba koja pregleda vaš životopis moći će na prvi pogled vidjeti da imate vjerodajnice koje traže.

Što nazvati odjeljak profila

Odjeljcima profila mogu se dati različiti naslovi na životopisima: “Kvalifikacijski profil”, “Pregled”, “Sažetak kvalifikacija”. / COOs), često se nazivaju "Izvršni sažetak".

Što uključiti u životopisni profil

Možete uključiti i teške vještine i meke vještine u svoj profil odjeljak, ovisno o uvjetima posla.

Ako imate značajno iskustvo u području karijere na koju se prijavljujete (3 ili više godina), to će ojačati vaš životopis ako navedete taj ponos i spomenete ga na samom početku profila. Međutim, jedan uvjet: iako je to protuzakonito, mnogi poslodavci su krivi za „starosnu dob“ i mogu isključiti starije kandidate za posao u korist mlađih. Ako imate više od 15 godina profesionalnog iskustva, jednostavno upotrijebite izraz "15+ godina iskustva" u profilu kvalifikacija.

Uz iznimku određenih C-razina i akademskih pozicija, najbolje je da ne opisujete više od 15 godina iskustva u životopisu bilo u profilu ili u sljedećem odjeljku „Profesionalno iskustvo“ (za više informacija pogledajte „Koliko godina iskustva na popisu životopisa ”).

Također pregledajte ove primjere profila za različita zanimanja koja će primijetiti vaš zahtjev za posao.

Ovo je primjer nastavka s odjeljkom profila. Preuzmite predložak životopisa (kompatibilan s Google dokumentima i Wordom Online) ili pogledajte niže za više primjera.

Preuzmite Wordov predložak

Nastavi primjer s odjeljkom profila (samo tekst)

Elias Applicant

123 Glavna ulica

Anytown, MA 02215

[email protected]

555-555-5555

PREGLED

Vodeni savjetnik s iskustvom od 10 + godina koji podučava i savjetuje učenike srednjih škola. Tečno govori španjolski; vješti u komunikaciji i razvoju odnosa s učenicima ESL-a i njihovim obiteljima. Razvijanje znanja o američkom znakovnom jeziku. Izvrsne pismene i usmene komunikacijske vještine.

OBRAZOVANJE

XYZ SVEUČILIŠTE, Boston, MA

Magistar znanosti u savjetovanju

ABC COLLEGE, Saratoga Springs, NY

Diplomirani umjetnik u obrazovanju

ISKUSTVO

Visoka škola WHITMAN CHARTER, Boston, MA

SAVJETNIK ZA VOĐENJE (Rujan 2009 - danas)

Osigurati individualno i grupno akademsko savjetovanje 300-članom studentskom tijelu na inovativnoj čarter srednjoj školi usredotočenoj na intenzivno planiranje i pripremu koledža. Upoznajte se individualno sa studentima kako biste razgovarali o tečajevima, ocjenama, ponašanju, aplikacijama na fakultetima i drugim pitanjima i problemima. Održavati kontakt s roditeljima i skrbnicima studenata kako bi se razvila mreža podrške i komunikacije oko svakog učenika.

  • Dizajnirajte i podučavajte tjedni tečaj za srednjoškolce na koledžu.
  • Izrađena i ažurirana baza podataka o mogućnostima stipendiranja za studentske potrebe.
  • Konceptualizirao i pokrenuo novi program edukacije / potpore obitelji kako bi se osigurao uspjeh ESL-a i podzastupljeni studenti koji bi se prvi u svojoj obitelji prijavili i pohađali koledž.
  • Provedeno je korištenje novog programa za podatke u savjetovalištu kako bi se savjetnicima pomoglo pratiti napredak studenata.

LEVINE ACADEMY, Boston, MA

POMOĆNIK SAVJETNIKA KOLEGIJA (Rujan 2007 - srpanj 2009)

Sastao se individualno sa srednjoškolcima kako bi razgovarali o svim aspektima procesa prijave na koledž, uključujući recenziju i selekciju koledža, pripremu prijave i eseja, stjecanje transkripta i proces prijave za financijsku pomoć.

  • Podučavao je ljetne tečajeve o procesu prijave na ESL studentima i njihovim obiteljima.
  • Organizirani posjeti za upis u srednju školu; moderirala je sesije pitanja i odgovora i organizirala studentske intervjue.

: Primjeri nastavka | Top 10 Savjeti za pisanje životopisa | Kako stvoriti profesionalni životopis

Uzorak medicinske sestre intervju za posao Odgovori o Rude liječnicima

Četiri uzorka odgovora na pitanje intervjua za sestru: "Kako biste se nosili s liječnikom koji vam je bio grub i ponižavajući?"

Intervju medicinskih sestara Pitanja o pritužbama pacijenata

Pregledajte osnovne vještine za medicinske sestre koje se odnose na rješavanje pritužbi i tipična pitanja intervjua o bavljenju teškim pacijentima i njihovim problemima.

Zašto pronalazite nagrađivanje sestara? Pitanje za razgovor

Postoji nekoliko načina na koje možete odgovoriti na pitanje intervjua "Što smatrate najisplativijim kad ste medicinska sestra?" Ovo su neki primjeri.

Sestra intervju pitanja o stresu

Evo nekoliko pitanja i odgovora o intervjuu s medicinskim sestrama. Sve je u rješavanju problema i određivanju prioriteta. Saznajte više.

Sestra praktičar Opis posla: Plaća, vještine, i više

Medicinska sestra pruža osnovnu ili specijalističku zdravstvenu skrb. Saznajte više o radnim dužnostima medicinskih sestara, obrazovnim zahtjevima, vještinama, plaći i izgledima za posao.

Pismo za sestrinsku ostavku i primjeri e-pošte

Ako odustanete od posla za njegu, možda ćete htjeti pregledati ove primjere pisama o ostavkama za njegu s dodatnim savjetom za ostavku.